Jerrika Hinton for Yahoo - interview (česky)

10. ledna 2016 v 12:00 | Endííí |  Jerrika Hinton
Na stránce yahoo! jsem narazila na článek, který byl vydán den po předávání cen People's Choice, kde reportérka Emily Zemler udělala rozhovor s Jerrikou Hinton a já ho pro Vás přeložila.
_______________________


Po dlouhém čekání se Grey's Anatomy vrací zpět po zimní pauze, a to 11. února. Obsazení show Shondy Rhimes, která aktuálně běží 12. sezónu vyhrálo cenu People's Choice Award včera večer v kategorii Nejlepší televizní drama. Zachytili jsme členku obsazení Jerriku Hinton, která hraje doktorku Stepahnie Edwards, na červeném koberci. Herečka nám prozradila pár novinek o nadcházející premiéře druhé poloviny série (režírovanou Denzelem Washingtonem).

Yahoo Style: Takže, můžeš nám prozradit něco co nastane v Grey's, až se show v následujícím měsíci vrátí?
Jerrika Hinton: Můžu Vám prozradit nějaké věci. Když jsme u stolu četli scénáře k nadcházíjí epizodě, řada z nás odcházela s "Wau, tohle děláš uprostřed sezóny, protože to trochu vypadá jako něco na finále".

Oh-oh
Jo. Je to tak. Nebojte se. Je to hrozné, ale úžasné, jenom kvůli tomu faktu. Pokud to natáčíme uprostřed sezóny, tak víte, že je to dobré. Vtipná věc na tomhle roce je, že se otevírá spoustu nových boxů, které si někde schovávali pro sebe a nyní se bude vyprávět spoustu nových příběhů z různých úhlů a bude se vypořádávat s pár již opakujícími příběhy, ale s novým řešením. To, že se něco tak přírodního bude dít uprostřed sezony, Vás zanechá jen s: "Ok, takže, kde pak tedy budeme v epizodě 24?" A také nezapomeňte na to, že epizodu režíruje Denzel Washington. Nikdy na to nezapomeňte.

Potkala si ho někdy předtím?
Jednou, asi tak na tři sekundy

Bláznila si, když přišel na natáčení?
Spousta lidí z obsazení. A spousta lidí z celé crew. Ale překvapivě, já ne. Ale řeknu, že občas tam byly malé soukromé chvilky, díky kterým jsem šílela, kvůli profesionální výměně, kterou jsme měli, díky které jsem si říkala "Někdo tvé stavby říká tohle. O můj bože."

Proč chtěl být součástí Grey's Anatomy?
Myslím, že tohle je kouzlo Debbieho Allen, který je naší novou producentkou. Debbie má konkce všude a právě je členm Annenberg centra, které právě ocenilo Denzela cenou. Takže myslím, že to bylo součástí toho procesu. A také má konkce na vysokých postech. Neustále šeptá lidem do uší a je to pro naše dobro. A Denzel režíroval během Jimovo Pickensovo narozenin - který hraje doktora Webbera - a díky němu mu Denzel zazpíval "Happy Birthday". Bylo to bláznivé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama