Grey's Anatomy - Co se stane s Meredith?

10. ledna 2016 v 13:00 |  s12 - news
V TGIT promo videu jsme mohli vidět potlučenou Meredith, jak leží na zemi. Internetová stránka ew.com má odpověď na to, co se jí stane.

Když se Chirurgové 11. února vrátí, Meredith (Ellen Pompeo) bude obětí násilného útoku. "Meredith bude napadnuta někým, od koho by jste to nejméně čekali, bude to děsivé a šokující", řekla EW Kelly McCreary.

"Je napadnuta skutečně brutálně, zlomyslně, opravdu překvapivým, divným způsobem" dodala Sarah Drew s tím, že všichni jdou v té epizodě, režírované Denzelem Washingtonem, stranou - to znamená, že se nedozvíme co jí Jackson (Jesse Williams) chtěl říci April (Drew) v poslední epizodě.

To co se stane Meredith bude mít velký vliv na Amelii (Caterina Scorsone). "Amelia to nese velice špatně" řekla Caterina Scorsone o své postavě, která byla ve finále vyhozena z Meredithina domu."Amelia si vždy myslí, že je za všechno zodpovědná a i v tomhle případě tak nějak cítí zodpovědnost, i přesto, že vlastně vůbec nemusí. Všechno si bere osobně, když je někdo koho zná zraněný. Když se vrátíme, Amelia je na dně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama